• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Sekmadienį baigėsi „Baja Poland“ varžybos, kuriose dalyvavo ir keletas Lietuvos sportininkų, o geriausiai pasirodė motociklininkas Arūnas Gelažninkas.
Lietuvis su „KTM Rally Replica“ penkis greičio ruožus įveikė per 2 val. 32 min. 12.2 sek. ir užėmė 3-ią vietą. A.Gelažninką aplenkė tik du „Husqvarna“ motociklininkai – Adamas Tomiczekas (2:05:31.3) bei Maciejus Giemza (2:11:31.7).
Elitinėje automobilių klasėje nesėkmingai pasirodė Benediktas Vanagas ir Sebastianas Rozwadowski. Su „Toyota Hilux Overdrive“ startavę sportininkai pateko į avariją, jų automobilis vertėsi. Po šio incidento komanda buvo priversta trauktis iš lenktynių. Nugalėjo Krzysztofas Holowczycas ir Lukaszas Kureja.

Nepasisekė ir Edvinui Juškauskui bei Aisvydui Paliukėnui. Jie dėl automobilio greičių dėžės gedimo taip pat nebaigė ralio.