• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Lietuvos automobilių sporto pasaulyje puikiai pažįstamą Benediktą Čirbą, praėjusiais metais lydėjo sėkmė. 2017 metais „Ukmergės ASK“ klubo narys, Europos drifto čempionate pasirodė geriausiai iš visų lietuvių ir užėmė aukštą – dešimtą vietą.
Lietuvos drifto čempionate Benediktui taip pat sekėsi labai neblogai. Bendroje pilotų įskaitoje lenktynininkas užėmė trečią vietą ir nuo lyderio atsiliko vos 8 taškais.

Benediktas Cirba 2017 08

Benediktas Čirba ruošdamasis 2018 metų sezonui, išsikėlė dar ambicingesnius tikslus. Puikiai suprasdamas, jog gausesnis pergalių kiekis nėra viena ranka pasiekiamas tikslas, Benediktas šiemet iš garažo išstums visiškai naują bolidą.
Keletą metų iš eilės sportininkui tarnavęs „Nissan“ iškeliavo į Vengriją, o jo vietą pakeitė 3 serijos „BMW“ su legendiniu „2JZ“ benzininiu agregatu.
„Didžiulių priekaištų senajam bolidui neturiu, tačiau driftas yra labai specifinė sporto šaka, kurioje visuomet norisi važiuoti tik su geriausia technika“, - bolido pakeitimo priežastį įvardija Benediktas.
Šiais metais Benediktas Čirba dalyvaus Europos ir Lietuvos drifto čempionatuose. Itin atkakli kova turėtų užvirti senojo kontinento pirmenybėse, kuriose dalyvaus per 50 sportininkų, iš kurių net 20 yra tapę savo šalių čempionais.