• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

„P1 racing by WTR“ komandos lenktynininkai praėjusį savaitgalį sėkmingai lenktyniavo tradicinėse tarptautinėse „Rudens taurės“ kartingo lenktynėse Lenkijoje, Poznanės trasoje. Dešimtmečiai Tomas Vaitekūnas ir Gustas Grinbergas Lenkijos Mini Rok klasės čempionate lenktyniauja jau antrus metus, o dešimtmetis Danielius Vavilovas ir vienuolikametis Kajus Samsonas šventė debiutą užsienio trasose.
Nors visų treniruočių metu trasa buvo sausa, prieš pat kvalifikacijos važiavimus pradėjo lynoti. Asfaltas drėko vis labiau, tačiau komandos sprendimas lenktyniauti sausai trasai skirtomis padangomis pasiteisino. 20 dalyvių būryje G.Grinbergas iškovojo 3 starto poziciją, T.Vaitekūnas – 5. D.Vavilovo 8 vieta ir K.Samsono 13, tapo maža sensacija. Už jų nugaros liko ne vienas  Lenkijos čempionato lyderių.

G.Grinbergas

Keturi lenktynių važiavimai, kuriuose gaunamų taškų suma lemia nugalėtoją, suteikė daug emocijų ne tik lenktynininkams, bet ir gausiai susirinkusiems žiūrovams.  3, 8, 2 ir 1 vietos lenktynėse padovanojo G.Grinbergo sidabrinį podiumą bendroje įskaitoje. T.Vaitekūnas pirmuosiuose važiavimuose  kovojo dėl 8-9 pozicijos, o paskutiniame finale finišavo 4. Geriausias D.Vavilovo rezultatas buvo 9 vieta trečiame važiavime. K.Samsonas džiaugėsi 12 pozicija antrame finale.
„Džiaugiuosi mūsų lenktynininkų sėkme Lenkijoje. Tiesą sakant, Danielius ir Kajus pranoko mano lūkesčius. Jų debiutas buvo puikus, tai įvertino ir varžovai, po finišo sveikinę mūsų lenktynininkus.  Patyrę Gustas ir Tomas taip pat nenuvylė. Tokioje konkurencingoje aplinkoje, kokia yra Lenkijos varžybose, kiekvienas finišas pirmame penketuke yra ypač vertingas“,- kalbėjo komandos vadovas Darius Grinbergas.

Gustas ir Tomas

2013 metų sezoną „P1 racing by WTR“ lenktynininkai pratęs treniruodamiesi ir dalyvaudami varžybose Italijoje.