• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Praėjusį savaitgalį (rugpjūčio 31 – rugsėjo 1 dienomis) įvyko paskutinieji – III ir IV – Lietuvos rali kroso čempionato etapai. Po finalinių lenktynių divizione 1-A čempionu tapo jauniausias čempionato dalyvis šešiolikmetis Kasparas Navickas, nenusileidęs už jį daug vyresniems ir labiau patyrusiems varžovams.
Lenkijoje, Slomczyn trasoje, dvi dienas virusios aistros dėl čempionų laurų ir prizinių vietų buvo puikus reginys automobilių sporto aistruoliams. Abiejuose vykusiuose etapuose prizinės vietos buvo padalintos taip pat: pirmoji vieta – lenkui Krzysztof Skorupski, antroji – Kasparui Navickui, trečioji – Laurynui Diržininkui. Nors paskutiniuose dviejuose etapuose Kasparas užėmė antrąsias vietas, susumavus keturių etapų rezultatus Lietuvos rali-kroso 2013 metų čempionato divizione 1-A čempionu tapo Kasparas Navickas. Antroji vieta atiteko Laurynui Diržininkui, trečiąją užėmė Ernestas Staponkus.
Šešiolikmetis Kasparas Navickas, nugalėjęs daugkartinius čempionus, įrodė, kad autolenktynių trasoje jis tampa rimtu varžovu patyrusiem lenktynininkams. Verta priminti, kad jaunasis autolenktynininkas šiemet gerai pasirodė Šiaurės Europos šalių rali kroso čempionate – bendroje įskaitoje užima antrąją vietą. Kasparas automobilių lenktynėse pradėjo dalyvauti būdamas 14 metų. Pernai Lietuvos rali kroso lenktynėse divizione 1-A buvo iškovojęs trečiąją vietą bei tapęs Baltijos automobilių rali kroso čempionu, Lietuvos automobilių kroso varžybose laimėjęs trečiąją vietą.
Ant pakylos – autolenktynininkai, Lietuvos rali kroso 2013 metų čempionato III ir IV etapuose, kurie vyko Lenkijoje, divizione 1-A pasiekę geriausių rezultatų (iš kairės į dešinę): Kasparas Navickas, Krzysztof Skorupski ir Laurynas Diržininkas