• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Sekmadienį Singapūro trasoje vykusiose naktinėse „Formulės 1“ lenktynėse svarbią pergalę iškovojo „Mercedes“ pilotas britas Lewisas Hamiltonas, o jo pagrindinis konkurentas vokietis Nico Rosbergas („Mercedes“) nepasiekė finišo.
Iš „pole“ pozicijos startavęs britas pirmavo didžiąją lenktynių dalį. Tik po paskutinio savo sustojimo jis atsidūrė už vokiečio Sebastiano Vettelio („Red Bull“), bet netrukus jį aplenkė. Būtent S.Vettelis finišavo antras, o paskutinę vietą ant podiumo užėmė australas Danielis Ricciardo („Red Bull“), atlaikęs ispano Fernando Alonso („Ferrari“) spaudimą.
Gerokai nuo lyderių atsilikęs penktas finišavo brazilas Felipe Massa („Williams“), o šeštą vietą iškovojo puikų greitį lenktynių pabaigoje demonstravęs ir ne kartą už trasos ribų važiavęs prancūzas Jeanas-Ericas Vergne („Toro Rosso“).
Labai nesėkmingai šios lenktynės susiklostė bendros įskaitos lyderio poziciją praradusiam N.Rosbergui. Jis nesugebėjo pajudėti į apšilimo ratą, todėl lenktynes pradėjo iš techninio aptarnavimo zonos. Trasoje vokiečiui trūko greičio, jis niekaip nesugebėjo aplenkti „Caterham“ piloto švedo Marcuso Ericssono, o vokiečio lenktynės baigėsi pirmojo sustojimo metu, kai N.Rosbergui nepavyko „atgaivinti“ užgęsusio variklio.
Bendroje įskaitoje L.Hamiltonas turi 241 tašką ir vos 3 tšk. lenkia N.Rosbergą (238). Trečias lieka D.Ricciardo (181).
Tuo tarpu konstruktorių taurės įskaitoje „Mercedes“ (479) užtikrintai pirmauja prieš „Red Bull“ (305) ir „Williams“ (187).
Kitos „Formulės 1“ lenktynės spalio 5-ą dieną vyks Suzukos trasoje (Japonija).