• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Sekmadienį Floridoje (JAV) baigėsi prestižinės „Florida Winter Cup“ kartingo varžybos, kuriose šiemet jėgas išbandė ir pasaulio čempionas Simas Juodviršis.
„Rotax DD2“ klasėje lietuvis antrose lenktynėse vėl pateko į finalą ir jame užėmė aštuntą vietą. Lietuvio laikas – 14 min. 16,729 sek.
Nugalėtoju tapo italas Arnaud Kozlinskį (14:04.390), aplenkęs amerikiečius Nicką Neri (14:07.135) ir Alessandro Bressaną (14:08.151).
Kvalifikacijoje S.Juodviršis pasiekė 11-ą rezultatą, o prieš-finaliniame važiavime Lietuvos sportininkas buvo šeštas.
Šeštadienį lietuvis pirmose „Rotax DD2“ klasės lenktynėse finišavo devintas.
Taškų įskaitoje po abiejų lenktynėse S.Juodviršis surinko 151 tšk. ir užėmė 6-ą vietą tarp 25-ių dalyvių. Nugalėjo A.Kozlinskis (250 tšk.).
Priminsime, kad po to, kai lietuvis iškovojo „Rotax“ pasaulio taurę, profesionali „Energy Corse Canada“ lenktynių komanda pakvietė S.Juodviršį dalyvauti šiose varžybose ir apmokėjo visus kaštus.
Kažkada šiame turnyre dalyvavo tokie legendiniai lenktynininkai kaip buvęs F1 pilotas Rubensas Barrichello, JAV „Indy Car” žvaigždės Danas Wheldonas, Helio Castroneves ir kiti. Anot organizatorių, tai didžiausias pasaulyje žiemos metu vykstantis kartingo turnyras.