• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Sekmadienį naktiniame Singapūre surengtas 15-ąsias „Formulės 1“ sezono lenktynes laimėjo praktiškai visą laiką situaciją kontroliavęs britas Lewisas Hamiltonas su „Mercedes“.
L.Hamiltonas lenktynes pradėjo iš „pole“ pozicijos ir po starto išlaikė pirmą vietą. Britas sunerimti galėjo tik tada, kai pagrindinis jo konkurentas vokietis Sebastianas Vettelis („Ferrari“) pirmasis nusprendė pasikeisti padangas. L.Hamiltonas šios situacijos „nepramiegojo“, jau kitame rate pasikeitė padangas, išliko priekyje S.Vettelio ir gana ramiai finišavo pirmas, nors ratu atsilikę sportininkai privertė jį kiek pasinervinti.
S.Vettelis po gero starto aplenkė olandą Maxą Verstappeną („Red Bull“) ir iki savo sustojimo techninio aptarnavimo juostoje buvo antras. Visgi, rizika stoti anksti jam visiškai nepasiteisino. S.Vettelis nepavijo L.Hamiltono, o į trasą grįžo už meksikiečio Sergio Perezo („Force India“). Vokietis, važiuodamas paskui jį, prarado keletą brangių sekundžių, tuo pasinaudojo M.Verstappenas, kuris vėlesniu sustojimu aplenkė S.Vettelį. Olandas galiausiai finišavo antras, o vokietis liko trečias.
Kitų komandų lyderių nariai išsidalino vietas nuo ketvirtos iki šeštos. Suomis Valtteri Bottas („Mercedes“) atvažiavo ketvirtas, suomis Kimi Raikkonenas („Ferrari“) – penktas, o australas Danielis Ricciardo („Red Bull“) – šeštas.
L.Hamiltonas su 281 taškų vis labiau dominuoja bendroje čempionato įskaitoje. S.Vettelis (241) likus 6 etapams turi jau 40 taškų deficitą. Dėl trečios vietos kovoja K.Raikkonenas (174) ir V.Bottas (171). Konstruktorių įskaitos lyderių trejetą sudaro „Mercedes“ (452), „Ferrari“ (415) ir „Red Bull“ (274).
Šešioliktosios sezono lenktynės rugsėjo 30-ą dieną vyks Sočyje (Rusija).