• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

WEC čempionate dalyvaujanti „Toyota Racing“ komanda atrodo yra pasiryžusi apginti savo namų teritoriją. Šį savaitgalį „Fuji Speedway“ įvyksiančiose šešių valandų lenktynėse, pole poziciją iškovojo aštuntu numeriu pažymėtas „Toyota TS 040“ bolidas.
Kaip bebūtų keista, tačiau Pole poziciją „Toyota“ ekipa iškovojo per plauką. Iki kvalifikacijos pabaigos likus vos vienai minutei, Anthony Davidsono pilotuojamas „Toyota“ bolidas pademonstravo geriausią „Fuji Speedway“ lenktynių trasos įveikimo laiką ir iš pirmos vietos išstūmė 20 numeriu pažymėtą „Porsche 919 Hybrid“.
„Porsche“ komanda atrodo nebuvo labai patenkinta, jog teks startuoti ne iš pirmosios pozicijos, o iš antrosios ir trečiosios.
Daugybę pergalių Le Mane iškovojusi „Audi“ kvalifikacijoje pasirodė vidutiniškai. „Audi Sport Team“ komandą atstovaujantys bolidai startuos tik iš ketvirtos ir penktos vietos.