• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Sekmadienį Sočyje (Rusija) pratęstas „Formulės 1“ sezonas. Vladimiro Putino akivaizdoje įvyko ketvirtosios 2017 m. lenktynės, kuriose pirmą karjeros pergalę šventė „Mercedes“ pilotas suomis Valtteri Bottas.
V.Bottas startavo iš trečiosios pozicijos, bet jau pirmajame rate aplenkė abu priekyje buvusius „Ferrari“ pilotus. Suomis pirmavo praktiškai visas lenktynes, bet paskutiniuose ratuose sulaukė spaudimo iš vokiečio Sebastiano Vettelio.
„Ferrari“ atstovas buvo priartėjęs iki 0.6 sek., bet paskutines jo viltis sužlugdė brazilas Felipe Massa. „Williams“ pilotas, atsilikdamas ratu, sutrukdė S.Vetteliui, šis prarado apie 0.5 sek. ir liko antras. V.Bottui tai buvo 82-osios karjeros lenktynės ir pirmoji pergalė.
Ant podiumo jis liko 12-ą kartą per karjerą. Paskutinę vietą ant podiumo ramiai užėmė kitas „Ferrari“ narys suomis Kimi Raikkonenas. Tuo tarpu britas Lewisas Hamiltonas su „Mercedes“ važiavo labai blankiai, lyderiui pralaimėjo net 36.3 sek. ir buvo ketvirtas.

S.Vettelis su 86 taškais pirmauja bendroje čempionato įskaitoje. Antras liko L.Hamiltonas (73), o trečioje vietoje įsitvirtino V.Bottas (63).
Konstruktorių įskaitoje „Mercedes“ (136) vos vienu tašku aplenkė „Ferrari“ (135). Trečia lieka „Red Bull“ (57).
Penktosios sezono lenktynės gegužės 14-ą dieną vyks Barselonos trasoje (Ispanija).